ÜLDTINGIMUSED

Üldised müügitingimused kehtivad www.cvdisain.ee klientide (edaspidi Klient) ja Natest OÜ (edaspidi CVdisain) vahel.

Üldised müügitingimused on kooskõlas  Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktitega.

CVdisain jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muutatusi näeb CVdisain veebipoes.

Esitades tellimuse CVdisaini veebipoes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning nõustub nendega.

HINNAKIRI

Kõik hinnad CVdisaini veebipoes sisaldavad 0% käibemaksu ning on kuvatud eurodes. Ettevõte ei ole käibemaksukohustuslane.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Toodete tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi (vajutades nuppu „OSTA“). Ostukorvi sisu saab vaadata vajutades päises olevale ostukäru ikoonile.

Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma, ostukorvis olevate toodete kogust on võimalik muuta või üldse tootest loobuda.

Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis nupule „Vormista ostˮ.

Ostu sooritamiseks ei ole vaja registreeruda ega sisse logida.

Peale nõutud väljade täitmist, suunatakse Klient panka arvet tasuma.

Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna täies ulatuses CVdisain.ee’s näidatud viisidel. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile.

MAKSMINE

CVdisain.ee lehel on võimalik maksta järgmiste pangalinkidega: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasudes ostu eest pangalingi või krediitkaardiga sisestate oma andmed otse Maksekeskus AS serverisse või krediitkaardiga makset võimaldava ettevõtte serverisse. Klientide andmete hoidmine on reguleeritud pankade, Maksekeskus AS ja Kodulehe vaheliste lepingutega ja kontrollitud Andmekaitse Inspektsiooni poolt.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud CVdisaini arveldusarvele.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse peale maksetähtaja möödumist.

FAILIDE ALLALAADIMINE

Maksmise järgselt avaneb teil võimalus fail alla laadida 1 korra. Link ei ole jagatav.

Allalaetav fail saadetakse ka e-posti aadressile.

Kõik CV põhjad ja kaaskirjad on inglise keelsed. Eesti keelseid faile me ei paku.

Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et fail on vigane, asendatakse vigane fail koheselt uuega. Selleks pöörduge info@cvdisain.ee poole.

FAILIDE ÕIGUSED

Failide õigused kuuluvad CVdisain.ee-le. Nende edastamine kolmandatele isikutele ei ole lubatud.

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Cvdisain.ee kogub Kliendi isikuandmeid kliendikonto loomisel ja/või tellimuse vormistamisel.

CVdisain tagab Kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. CVdisain ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Isikuandmeteks on andmed, mida Klient esitab tellimuse vormistamisel; ees-ja perekonnanimi, ettevõtte (valikuline) ja e-posti aadress.

Vahendame isikuandmeid ainult järgevatel juhtudel:

– Kuna kasutame teatud teenuste pakkumisel partnerettevõtjaid, siis jagame nendega ka mõningast vajalikku isikustatud informatsiooni teenuse paremaks osutamiseks (näiteks: krediitkaardimakse, pangalink).

– Sarnaselt eelmisele, peame kodulehelt tehtud ostu puhul edastama Teie isikuandmed ka kaardimaksete pakkujatele. Internetipanga ja ostja vaheline ühendus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta, see on krüpteeritud. Tasudes ostu eest pangalingi või krediitkaardiga sisestate oma andmed otse Maksekeskus AS serverisse või krediitkaardiga makset võimaldava ettevõtte serverisse. Klientide andmete hoidmine on reguleeritud pankade, Maksekeskus AS ja Kodulehe vaheliste lepingutega ja kontrollitud Andmekaitse Inspektsiooni poolt.

– Me ei osta, müü, rendi ega vaheta Teie isikuandmeid.

Kogu CVdisain.ee veebipoe liiklus, sealhulgas kõik finantstehingud on kaitstud SSL- turvaprotokolliga (Secure Sockets Layer). Juurdepääs Teie isikuandmetele on piiratud.

Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti. Kui CVdisaini registreeritud või registreerimata külastaja pole kodulehte külastanud 5 aasta jooksul, siis kõik tema kohta kogutud isikustatud ja isikustamata andmed kustutatakse. 

Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri info@cvdisain.ee

TOODETE TAGASTAMINE

Digitaalseid tooteid on võimalik tagastada vaid siis, kui tegemist on riknenud/vale failiga.

Raha tellimuse eest ei tagastata, riknenud/vale fail asendatakse uuega.

Taganemisõigust ei kohaldata lepingule, mille esemeks on sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal, kui selle edastamine on alanud tarbija eelneval sõnaselgel nõusolekul, ning tarbija kinnitab asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse. Loe lähemalt Võlaõigusseaduse paragrahvist § 47.

 

PRETENSIOONIDE ESITAMINE JA VASTUTUS

Juhul, kui CVdisain.ee oma kohustusi rikub, on Kliendil õigus nõuda toote asendamist.

Müüja ei vastuta tellitud failide mittesihipärasest kasutamisest tekkinud vigade eest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kui CVdisain.ee on keeldunud Kliendi kaebust lahendamast või Klient ei ole nõus Cvdisaini pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Klient esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.